Mezinárodní socialistický kemp 2018

Antikapitalistický diskuzní kemp pořádaný 19.-26.8.18
společně rakouskou Sozialistische LinksPartei (SLP) a německou SAV – Sozialistische Alternative, sekcemi Výboru pro dělnickou internacionálu (SocialistWorld), jehož členskou skupinou je také Socialistická Alternativa Budoucnost se letos uskuteční v Korutanech, u jezera Turnersee / Zablaško jezero se širokou mezinárodní účastí.

SLP | SAV Sommercamp 2018 (program se připravuje – navrhujte!) je koncipován jako perfektní mix týdne diskuzí a rekreace v podhůří Alp nedaleko Slovinských hranic. Semináře a diskuze z marxistické teorie, aktuálního mezinárodního hnutí pracujících, politických a hospodářských procesů, boje za práva žen nebo antifašistického hnutí a odporu proti krajní pravici doplní také praktické workshopy (s lekcemi sebeobrany, první pomoci, veřejného vystupování atd.). Všechny diskuze budou překládány do angličtiny a vybrané, na základě vzájemné dohody, i do češtiny (pomoc vítána!).
A komu se nebude chtít, může kdykoliv vyrazit na horskou túru, zaplavat si v jezeře, užít si večerních ohňů s řadou zajímavých lidí…

Pro rodiny s dětmi! Péče bude organizována svépomocí tak, aby se každý, kdo bude chtít, mohl zúčastnit!

ČESKÁ ÚČAST: odjezd ve středu 22. srpna odpoledne z Prahy / návrat v neděli 26. srpna ve večerních hodinách (individuální účast v jiném časovém rozmezí je vítána).
Odhadovaná cena 2000,00 – 5000,00 Kč včetně dopravy (cca 8 hodin), ubytování v chatičkách (spacáky s sebou) a stravy. Příspěvky na účast nemajetných studentů, nezaměstnaných a mizerně placených pracujících jsou k diskuzi – případné solidární příspěvky přijímáme, protože špatná sociální nebo finanční situace by neměla být překážkou!

V případě zájmu pište do zprávy, kontaktujte nás e-mailem (budoucnost@email.cz) nebo na telefonu 773 235 764. Čím dříve, tím lépe (cena jízdenek poroste).